Wybory do Sejmiku - Okręg wyborczy nr 5

Domżała Marek Daniel

Domżała Marek Daniel

Mam 70 lat, jestem żonaty, mam trzy dorosłe córki i trzech mądrych zięciów oraz ośmioro wnucząt. Uważam, że rodzina to wspólnota miłości. Jestem praktykującym katolikiem.

Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Od 16.10.1978 roku tj. 45 lat nieprzerwanie pracuję jako lekarz pediatra  w Szpitalu w Szubinie. Obecnie pełnię funkcję Ordynatora oddziału dziecięcego i noworodkowego w Szubinie oraz funkcję Dyrektora Medycznego Nowego Szpitala w Nakle i Szubinie.

Byłem radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego - I, II i V kadencji. Następnie w latach 2006-2014, dwie kadencje byłem Przewodniczącym Rady Miejskiej w Szubinie. Dziki głosom wyborców, którzy mi zaufali zostałem w 2018 roku radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego VI kadencji (2018-2024).

Podczas tej kadencji przyczyniłem się do pozyskania środków finansowych na drogi wojewódzkie i infrastrukturę sportową województwa.  
Obecnie jestem Przewodniczącym Komisji Współpracy Międzynarodowej i Promocji Województwa. Promowałem nasze województwo w zakresie kultury i małego biznesu w takich krajach jak: Finlandia, Japonia, Stany Zjednoczone Ameryki i Dubaj.

Jako Przewodniczący Komisji Współpracy Międzynarodowej aktywnie wspierałem każdą inicjatywę pomocy rzeczowej oraz finansowej Ukrainie.  
Ponadto dalej zamierzam wspierać rozwój powiatu nakielskiego, a szczególnie modernizację i wyposażenie w sprzęt medyczny Szpitala w Szubinie i Nakle.
Popierając moją kandydaturę, dacie mi Państwo kolejną szansę, abym mógł wykorzystać doświadczenie i wiedzę samorządową do dynamicznego wpierania rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego oraz całego mojego okręgu wyborczego.

Proszę Państwa o zaufanie i poparcie (Lista nr 3, miejsce nr 2)

Marek Domżała


Pozostali kandydaci - Lista nr 3 - KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - PSL: