Wybory do Sejmiku - Okręg wyborczy nr 5

Marek Daniel Domżała

Marek Daniel Domżała

Lista nr 2 - KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Miejsce nr 3

Mam 65 lat, jestem żonaty, mam trzy dorosłe córki, trzech mądrych zięciów oraz siedmioro wnucząt. Uważam, że rodzina to wspólnota - miłości. Jestem praktykującym katolikiem.

Ukończyłem Wydział Lekarski AM w Warszawie. Od 16 października 1978 roku tj. 40 lat nieprzerwanie pracuję jako lekarz w Szpitalu w Szubinie. Obecnie jako Ordynator Oddziału Dziecięcego i Dyrektor Medyczny Szpitala w Nakle i w Szubinie.

Byłem radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego I i II kadencji. Następnie w latach 2006-2014, dwie kadencje byłem przewodniczącym Rady Miejskiej w Szubinie. Dzięki głosom wyborców, którzy mi zaufali zostałem w 2014 r. radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego V kadencji.

Podczas tej kadencji przyczyniłem się do pozyskania środków finansowych na: budowę hali sportowej w Mroczy, przebudowę drogi wojewódzkiej w Mroczy, przebudowę budowę ronda w Kcyni, budowę boiska wielofunkcyjnego w Turze i Królikowie oraz budowę nowoczesnego przedszkola w Turze. Ponadto dołożyłem wszelkich starań aby wybudowano chodnik przy drodze wojewódzkiej w Samoklęskach Dużych. Będąc członkiem Komisji Sportu i Turystyki pozyskałem środki finansowe na dofinansowanie infrastruktury sportowej w ośrodku wypoczynkowym w Wąsoszu. W ostatnim czasie pozyskałem środki finansowe dla powiatu nakielskiego na edukację i rozwój szkolnictwa zawodowego.

Jestem także v-ce przewodniczącym Komisji Współpracy Międzynarodowej i Województwa. Promowałem nasze województwo w zakresie kultury i małego biznesu w takich krajach jak Białoruś, Finlandia, Japonia i Stany Zjednoczone. W związku z powyższym posiadam bogate doświadczenie samorządowe. Dalej zamierzam wspierać rozwój powiatu nakielskiego, a szczególnie modernizację i wyposażenie w sprzęt medyczny szpitala w Nakle i Szubinie.

Popierając moją kandydaturę dacie mi Państwo kolejna szansę, abym mógł wykorzystać zdobyte dotychczas doświadczenie i wiedzę, do wspierania dynamicznego rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego oraz całego mojego okręgu wyborczego.

Proszę Państwa o zaufanie i poparcie
Marek Domżała

Proszę Państwa o zaufanie i poparcie
Marek Domżała

Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL 

Pozostali kandydaci - Lista nr 2 - KW Polskie Stronnictwo Ludowe: