Lokale wyborcze

Siedziby i granice obwodów głosowania - znajdź swój lokal wyborczy
 
gmina Kcynia • gmina Mrocza • gmina Nakło • gmina Sadki • gmina Szubin
 

 

GMINA KCYNIA

Numer

Adres

Typ Obwodu

Dostępny Dla Osób Niepełnosprawnych

Granice Obwodu

1

Zespół Szkół Technicznych W Kcyni, Ul. Jurczyka 3 Kcynia

Stały

Tak

Miasto Kcynia-Część, Ulice: Bolesława Pobożnego, Ceglana, Dworcowa, Emila Jurczyka, Farna, Garncarska, Gliniana, Jana Kantego, Klasztorna, Krzywa, Libelta, Nakielska, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Polna, Sądowa, Szubińska, Tupadzka

2

Szkoła Podstawowa Im. Jana Czochralskiego, Ul. Wyrzyska 12 Kcynia

Stały

Tak

Miasto Kcynia-Część, Ulice: Brzozowa, Ciasna, Cmentarna, Jesionowa, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Młyńska, Modrakowa, Parkowa, Podgórna, Poznańska, Rynek, 750 - Lecia Kcyni, Słoneczna, Strażacka, Szewska, Wiejska, Wincentego Witosa, Wybudowanie, Wyrzyska

3

Gminne Centrum Kultury I Biblioteki Im. Klary Prillowej W Kcyni, Ul. Libelta 27 Kcynia

Stały

Nie

Miasto Kcynia-Część, Ulice: Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Pałucka, Powstańców Wielkopolskich, Stefana Żeromskiego, Wisławy Szymborskiej, Zielona, Zofii Nałkowskiej Sołectwa: Iwno, Karmelita, Kazimierzewo, Łankowice, Sierniki

4

Świetlica Wiejska W Malicach, 29 Malice

Stały

Nie

Sołectwa: Elizewo, Malice, Suchoręcz

5

Świetlica Wiejska W Kowalewku, 31a Kowalewko

Stały

Tak

Sołectwa: Gromadno, Ludwikowo, Piotrowo

6

Szkoła Podstawowa Im. Marii Karłowskiej W Dobieszewie, 27 Chwaliszewo

Stały

Nie

Sołectwa: Chwaliszewo, Dobieszewko, Dobieszewo, Rozpętek, Słupowa, Słupowiec

7

Szkoła Podstawowa Im. Ppor. Marka Uleryka W Dziewierzewie, 34 Dziewierzewo

Stały

Tak

Sołectwa: Dziewierzewo, Miastowice, Żarczyn

8

Świetlica Wiejska W Górkach Zagajnych, 33a Górki Zagajne

Stały

Tak

Sołectwa: Górki Dąbskie, Górki Zagajne

9

Szkoła Podstawowa Im. Pamięci Obrońców Niepodległości W Sipiorach, 51 Sipiory

Stały

Nie

Sołectwa: Paulina, Sipiory, Studzienki

10

Zespół Szkół Ogólnokształcących W Kcyni, Ul. Bolesława Pobożnego 1 Kcynia

Stały

Nie

Sołectwa: Dębogóra, Szczepice, Tupadły, Turzyn

11

Świetlica Wiejska W Laskownicy, 16a Laskownica

Stały

Tak

Sołectwa: Laskownica, Mieczkowo, Nowa Wieś Notecka, Smogulecka Wieś

12

Świetlica Wiejska W Grocholinie, 30b Grocholin

Stały

Tak

Sołectwa: Głogowiniec, Grocholin, Palmierowo

13

Zespół Szkół Ogólnokształcących W Kcyni, Ul. Bolesława Pobożnego 1 Kcynia

Stały

Nie

Sołectwo: Żurawia-Włodzimierzewo

 

GMINA MROCZA

Numer

Adres

Typ Obwodu

Dostępny Dla Osób Niepełnosprawnych

Granice Obwodu

1

Szkoła Podstawowa, Ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 4 Mrocza

Stały

Tak

Miasto Mrocza-Ulice: Agatki, Akacjowa, Czereśniowa, Dworzec, Łabędzkiego, Nakielska, Postępu, Romana Dmowskiego Słoneczna, Zwycięstwa

2

Szkoła Podstawowa, Ul. Sportowa 2 Mrocza

Stały

Tak

Miasto Mrocza-Ulice: , Cicha, Ignacego Paderewskiego, Łobżenicka, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Plac Wolności, Spokojna, Sportowa

3

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury I Rekreacji, Ul. Śluzowa 6 Mrocza

Stały

Nie

Miasto Mrocza-Ulice: Bocianowo, Bydgoska, Drzewianowska, Krótka, Kościelna, Kościuszki, Kozia, Leśna, Łąkowa, Ogrodowa, Plac 1 Maja , Poprzeczna, 5 Stycznia, Śluzowa, Wodna, Zielona, Żabia

4

Remiza Osp, Ul. Wodna 1 Mrocza

Stały

Nie

Sołectwa: Burmistrza Ciążyńskiego, Celtycka, Krajeńska, Łużycka, Okrężna, Piaskowa, Piastowska, Piotra, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Półwiejska, Rzeczna, Rzemieślnicza, Słowiańska, Wacława Polewczyńskiego "Połomskiego", Wincentego Witosa

5

Świetlica Wiejska, 4 Wiele

Stały

Tak

Sołectwa: Białowieża, Wiele

6

Świetlica Wiejska, 23 Drążno

Stały

Tak

Sołectwa: Drążno, Krukówko, Samsieczynek

7

Świetlica Wiejska, Drzewianowo

Stały

Tak

Sołectwa: Drzewianowo, Ostrowo

8

Szkoła Podstawowa, 20 Kosowo

Stały

Tak

Sołectwo: Kosowo

9

Świetlica Wiejska, 41 Matyldzin

Stały

Tak

Sołectwa: Matyldzin, Wyrza

10

Wiejski Dom Kultury, 33 Witosław

Stały

Tak

Sołectwo: Witosław

11

Szkoła Podstawowa, 9 Witosław

Stały

Tak

Sołectwa: Izabela, Jeziorki Zabartowskie, Kaźmierzewo, Rościmin

 

GMINA NAKŁO

Numer

Adres 

Typ Obwodu

Dostępny Dla Osób Niepełnosprawnych

Granice Obwodu

1

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3, Ul. Mrotecka 1a Nakło Nad Notecią

Stały

Tak

Miasto Nakło Nad Notecią-Samorząd Mieszkańców Nr 1, Ulice: Asnyka, Baczyńskiego, Broniewskiego, Hłaski, Karnowska, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konstytucji 3 Maja, Kraszewskiego, Mariana Kucharskiego, Lelewela, Lema, Czesława Miłosza, Mrotecka, Nadskakuły, Nałkowskiej, Norwida, Nowa, Orzeszkowej, 1 Maja, Prusa, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Słowackiego, Szymborskiej, Świętego Jana Pawła Ii, Tuwima, Wańkowicza, Wichrowe Wzgórze, Widokowa, Wspólna

2

Szkoła Podstawowa Nr 2, Ul. Bydgoska 24 Nakło Nad Notecią

Stały

Tak

Miasto Nakło Nad Notecią-Samorząd Mieszkańców Nr 9, Ulice: Osiedle Bolesława Chrobrego, Księdza Gepperta

3

Muzeum Ziemi Krajeńskiej, Ul. Pocztowa 14 Nakło Nad Notecią

Stały

Nie

Miasto Nakło Nad Notecią-Samorząd Mieszkańców Nr 2, Ulice: Bydgoska, Dworcowa, Księdza Skargi, Pocztowa

4

Szkoła Podstawowa Nr 2, Ul. Bydgoska 24 Nakło Nad Notecią

Stały

Tak

Miasto Nakło Nad Notecią-Samorząd Mieszkańców Nr 3, Ulice: Balcerzaka, Bartkowskiego, Długa, Łączna, Notecka, Potulicka, Przecznica, Rudki, Wąska

5

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej, Ul. Generała Dąbrowskiego 4 Nakło Nad Notecią

Stały

Nie

Miasto Nakło Nad Notecią-Samorząd Mieszkańców Nr 4, Ulice: Generała Hallera, Plac Zamkowy, Podgórna, Poznańska, Rynek, Wodna, Zanotecie

6

Urząd Stanu Cywilnego, Ul. Gimnazjalna 2 Nakło Nad Notecią

Stały

Tak

Miasto Nakło Nad Notecią-Samorząd Mieszkańców Nr 5, Ulice: Bolesława Krzywoustego, Gimnazjalna, Jackowskiego, Plac Szkolny, Powstańców Wielkopolskich, Strażacka

7

Powiatowa I Miejska Biblioteka Publiczna, Ul. Generała Dąbrowskiego 20 Nakło Nad Notecią

Stały

Nie

Miasto Nakło Nad Notecią-Samorząd Mieszkańców Nr 6, Ulice: Generała Dąbrowskiego, Plac Konopnickiej

8

Urząd Skarbowy, Ul. Sądowa 8 Nakło Nad Notecią

Stały

Tak

Miasto Nakło Nad Notecią-Samorząd Mieszkańców Nr 7, Ulice: Dolna, Drzymały, Kilińskiego, Księdza Ignacego Klimackiego, Kościelna, Młyńska, Niecała, Nowy Świat, Półwiejska, Sądowa, Świętego Wawrzyńca

9

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Ul. Staszica 18 Nakło Nad Notecią

Stały

Tak

Miasto Nakło Nad Notecią-Samorząd Mieszkańców Nr 8, Ulice: Bratkowa, Bohaterów, Brzozowa, Cedrowa, Dożynkowa, Fiołkowa, Chopina, Karłowicza, Leśna, Mahoniowa, Modrzewiowa, Moniuszki, Olszewska, Paderewskiego, Piaskowa, Różana, Staszica, Stokrotkowa, Szymanowskiego, Świerkowa, Wzgórze Wodociągowe, Zielone Wzgórze

10

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, Osiedle Władysława Łokietka 15 Nakło Nad Notecią

Stały

Nie

Miasto Nakło Nad Notecią-Samorząd Mieszkańców Nr 10, Ulice: Armii Krajowej, Goździkowa, Narcyzowa, Osiedle Władysława Łokietka, Polna

11

Nakielski Ośrodek Kultury, Ul. Mickiewicza 3 Nakło Nad Notecią

Stały

Tak

Miasto Nakło Nad Notecią-Samorząd Mieszkańców Nr 11, Ulice: Działkowa, Kazimierza Wielkiego, Mickiewicza, Parkowa, Szkolna

12

Niepubliczna Szkoła Podstawowa, 22 Olszewka

Stały

Tak

Sołectwa: Lubaszcz, Olszewka

13

Wiejski Dom Kultury, Ul. Wyzwolenia 3 Paterek

Stały

Nie

Sołectwa: Polichno, Rozwarzyn, Wieszki

14

Szkoła Podstawowa, Ul. Kcyńska 6a Paterek

Stały

Tak

Sołectwo: Paterek

15

Szkoła Podstawowa, Ul. Wiejska 1 Występ

Stały

Nie

Sołectwo: Występ

16

Zespół Szkolno-Przedszkolny, Ul. Szkolna 4 Potulice

Stały

Nie

Sołectwa: Gorzeń, Potulice

17

Wiejski Dom Kultury, Ul. Strażacka 2 Ślesin

Stały

Nie

Sołectwo: Ślesin

18

Zespół Szkolno-Przedszkolny, Ul. Dworcowa 9 Ślesin

Stały

Tak

Sołectwa: Gumnowice, Kazin, Michalin, Minikowo

19

Centrum Ekologiczno-Kulturalne, Ul. Powstańców Wielkopolskich 25a Trzeciewnica

Stały

Tak

Sołectwa: Suchary, Trzeciewnica

20

Świetlica Wiejska, 14a Chrząstowo

Stały

Tak

Sołectwa: Chrząstowo, Karnowo, Karnówko, Małocin

21

Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji, Ul. Drzymały 4a Nakło Nad Notecią

Stały

Nie

Sołectwo: Bielawy

22

Zakład Karny, Ul. Aleja Parkowa 1 Potulice

Zakład Karny

Nie

Zakład Karny W Potulicach

23

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Karny, Ul. Aleja Parkowa 1 Potulice

Szpital

Nie

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego W Potulicach

24

Nowy Szpital W Nakle I Szubinie, Ul. Mickiewicza 7 Nakło Nad Notecią

Szpital

Nie

Nowy Szpital W Nakle I Szubinie Sp. Z O. O.

25

Dom Pomocy Społecznej, Ul. Parkowa 8 Nakło Nad Notecią

Dom Pomocy Społecznej

Nie

Dom Pomocy Społecznej

 

GMINA SADKI

Numer

Adres

Typ obwodu

Dostępny dla osób niepełnosprawnych

Granice obwodu

1

Urząd Gminy, ul. Strażacka 11 Sadki

stały

Tak

Sołectwo Sadki – część, ulice: Bohaterów, Boczna, Brzozowa, Ignacego Tomyślaka, Kasztanowa, Kolejowa, Kościelna, Kwiatowa, Lipowa, Nowa, Polna, por. Kazimierza Susały, Powstańców Wielkopolskich, Przemysłowa, Sadkowski Młyn, Słoneczna, Spółdzielców, Strażacka, Wybudowanie

2

Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Sadkach, ul. Mickiewicza 1 Sadki

stały

Tak

Sołectwo Sadki – część, ulice: Brzezińskiego, Bolesława Chrobrego, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Kmieciaka, Krótka, Lemieża, Mickiewicza, Mieszka I, Spacerowa, Wisławy Szymborskiej, Wyrzyska

3

Świetlica Wiejska, 29 Samostrzel

stały

Tak

Sołectwo Samostrzel

4

Świetlica Wiejska, 29a Bnin

stały

Nie

Sołectwa: Bnin, Jadwiżyn

5

Świetlica Wiejska, 24 Mrozowo

stały

Tak

Sołectwa: Kraczki, Mrozowo

6

Świetlica Wiejska, 38 Radzicz

stały

Nie

Sołectwa: Liszkówko, Radzicz

7

Świetlica Wiejska, 33 Dębionek

stały

Nie

Sołectwo Dębionek

8

Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Sadkach-Szkoła Filialna w Dębowie, ul. Bohaterów 9 Dębowo

stały

Nie

Sołectwa: Broniewo, Dębowo

9

Świetlica Wiejska, ul. Główna 2 Śmielin

stały

Tak

Sołectwo Śmielin

10

Zespół Szkół Stowarzyszenia "Żakus" w Anielinach, 30 Anieliny

stały

Nie

Sołectwa: Anieliny, Łodzia

 

GMINA SZUBIN

Numer

Adres

Typ obwodu

Dostępny dla osób niepełnosprawnych

Granice obwodu

1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Kochanowskiego 1 Szubin

stały

Tak

Miasto Szubin: Osiedle Bydgoskie-część obejmująca ulice: Adama Asnyka, Browarna, Marii Dąbrowskiej, Glinica, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Juliusza Słowackiego, Wisławy Szymborskiej, Wiejska, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego

2

Szkoła Podstawowa Nr 1, Grudzielskiego 21 Szubin

stały

Nie

Miasto Szubin: Osiedle Bydgoskie-część obejmująca ulice: Władysława Broniewskiego, Dworcowa, ks. Jana Kątnego, Marii Konopnickiej, Krótka, Łabiszyńska, Jana Matejki, ks. Władysława Mączkowskiego, Cypriana Kamila Norwida, Podgórna, Powstańców Wielkopolskich, Sędziwoja Pałuki, Henryka Sienkiewicza

3

Przedszkole Samorządowe Nr 2, Dąbrowskiego 16 Szubin

stały

Tak

Miasto Szubin: Osiedle Spółdzielcze-część obejmująca ulice: gen. Jarosława Dąbrowskiego numery nieparzyste, Nakielska, Władysława Reymonta

4

Medyk sp. z o. o. Przychodnia, Bema 6 Szubin

stały

Tak

Miasto Szubin: Osiedle Spółdzielcze-część obejmująca ulice: gen. Józefa Bema, gen. Jarosława Dąbrowskiego numery parzyste

5

Spółdzielnia Mieszkaniowa, Bema 1 Szubin

stały

Nie

Miasto Szubin: Osiedle Spółdzielcze-część obejmująca ulice: Nowa, Ogrodowa, Różana, Wiosenna, Władysława Wiewiórowskiego

6

Szkoła Podstawowa Nr 1, Św. Marcina 11 Szubin

stały

Tak

Miasto Szubin: Osiedle Stare Miasto-część obejmująca ulice: gen. Kazimierza Grudzielskiego, Jana Kilińskiego, Tadeusza Kościuszki, Młyńska, św. Marcina, Ignacego Paderewskiego, Plac Kościelny, Rynek, Szkolna, Winnica od nr 1 do nr 41, Zamek

7

Szubiński Dom Kultury, Kcyńska 13 Szubin

stały

Tak

Miasto Szubin: Osiedle Stare Miasto-część obejmująca ulice: Harcerska, Kcyńska, 3 Maja, Mostowa, Osiedle Cieleckiego, Plac Wolności, Poprzeczna, Winnica od nr 42 do końca

8

Szkoła Podstawowa Nr 2, Tysiąclecia 1 Szubin

stały

Nie

Miasto Szubin: Osiedle Leśne obejmujące ulice: Akacjowa, Boczna, Bukowa, Brzozowa, Daleka, Dębowa, Jagodowa, Jana Pawła II, Kcyńska Nowe Osiedle, Klonowa, Ignacego Krasickiego, Leśna, Lipowa, Magnoliowa, Malinowa, Modrzewiowa, Elizy Orzeszkowej, Pałucka, Porzeczkowa, Poziomkowa, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Tysiąclecia

9

Szkoła Podstawowa, Szkolna 6 Kołaczkowo

stały

Nie

Sołectwa: Kołaczkowo, Łachowo, Skórzewo

10

Świetlica wiejska, Bydgoska 2 Rynarzewo

stały

Tak

Sołectwa: Kornelin, Małe Rudy, Rynarzewo, Szkocja

11

Świetlica wiejska, Wierzbowa 1 Zamość

stały

Nie

Sołectwa: Nadkanale, Zamość, Żurczyn

12

Szkoła Podstawowa, Bydgoska 28 Tur

stały

Tak

Sołectwa: Brzózki, Tur

13

Świetlica wiejska, 19a Samoklęski Duże

stały

Nie

Sołectwa: Godzimierz, Grzeczna Panna, Samoklęski Duże, Samoklęski Małe, Stary Jarużyn

14

Rejonowa Biblioteka Publiczna, Kcyńska 11 Szubin

stały

Tak

Sołectwa: Pińsko, Szubin-Wieś, Wolwark

15

Świetlica wiejska, Szubińska 3 Zalesie

stały

Tak

Sołectwa: Słonawy, Szaradowo, Zalesie

16

Świetlica wiejska, ul. Chraplewska 1 Królikowo

stały

Tak

Sołectwa: Chraplewo, Królikowo, Retkowo

17

Świetlica wiejska, 10 Ciężkowo

stały

Nie

Sołectwa: Ciężkowo, Dąbrówka Słupska, Słupy, Wrzosy

18

Świetlica wiejska, 25 Chomętowo

stały

Tak

Sołectwa: Chomętowo, Gąbin, Mąkoszyn, Wąsosz, Żędowo

19

Szkoła Podstawowa w Kowalewie, Szkolna 5 Kowalewo

stały

Nie

Sołectwa: Kowalewo, Smolniki

20

Nowy Szpital w Nakle i Szubinie sp. z. o. o. budynek główny, II piętro, korytarz, Ogrodowa 9 Szubin

szpital

Nie

Nowy Szpital w Nakle i Szubinie sp. z. o. o.